1. kolo družstev U13

25.10.2014 20:24

V sobotu 25. října hostila naše hala 1. kolo družstev kategorie U13. Barvy domácích hájilo sedm statečných ve složení: Michal Morávek, Radek Janošov, Honza Altera, Vojta Volf, Adéla Schořová, Adéla Brejchová a Magda Tyrmerová. Po loňském třetím místě jsme letos do soutěže vstupovali s nejvyššími ambicemi, které se nám v prvním kole podařilo naplnit. Na úvod soutěže jsme změřili sily s SK Prosek Praha „B“, a bylo z toho vítězství 6:1, když jediný bod ztratili kluci ve čtyřhře. Potom jsme převálcovali TJ Spoje Praha 7:0. Pak nás čekal dnes asi nejsilnější soupeř, a to Sokol Radotín Meteor „C“. Ten jsme porazili poměrem 5:2, když body ztratili opět kluci ve čtyřhře a Radek ve druhé dvouhře. Na závěr dne jsme zvítězili 6:1 nad Sokolem Radotín Meteor „D“, když jediný bodík přenechal soupeřům Vojta ve druhé dvouhře. Že oporami týmu budou Michal a obě Adély , jsme věděli již před začátkem soutěže. Všichni tři dnes svou stoprocentní úspěšností nasměrovali náš tým tím správným směrem. Velmi mile překvapila Magda, která také všechny své zápasy vyhrála. Dařilo se i Honzovi se 75 procentní úspěšností. Trochu smůly si dnes vybrali Radek s Vojtou, ale alespoň si to odbyli v zápasech s papírově slabšími soupeři, kde nás ztráta nějakého bodíku nemusí tolik mrzet. Do příštího kola budeme muset potrénovat hlavně klučičí čtyřhru, tam nás dnes bota tlačila nejvíce.

Všem hráčům i rodičům děkuji za reprezentaci našeho oddílu.

 

Marek

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno