2. Kolo družstev žáků U15

24.12.2013 09:28

Opravdu netradičně o Zlatou neděli proběhlo druhé kolo družstev žáků U15. Naše „áčko“ zavítalo v elitní skupině o 1. - 6. místo do pražské Vinoře, kde se tentokrát střetlo s týmy TJ Astra ZM „B“, SK Prosek „A“ a TJ Astra ZM „A“. Ani tentokrát se jim nepodařilo sejít se v kompletní sestavě, což bohužel velmi negativně ovlivnilo jejich snažení, neboť ačkoli ještě nepinkli do míčku, již prohrávali v každém utkání 0:2. Zranění neumožnilo odcestovat Vojtovi Dvořákovi a Michalu Morávkovi, takže jediným chlapem v sestavě, navíc také se zdravotními obtížemi, zůstal Kryštof Hartman. Slečny ve složení Anežka Nováčková, Jana Adámková, Sonja Schořová a Adéla Srbová se však porvaly o každý míček a nakonec se jim podařilo vyválčit výhru nad Astrou B v poměru 4:3. Proseku A podlehl náš tým 2:5 a Astře A 1:6. Tady již kluci v sestavě chyběli znatelně. Nezbývá než popřát všem marodům brzké uzdravení...

Náš B-tým hostil v kladenské hale skupinu o 7. - 13. místo a nevedl si vůbec špatně. V sestavě Jana Hašková, Monika Dufková, Michala Procházková, Vojta Volf, Jan Altera a Pavel Hrubec nejprve nastoupili proti BK Arion Praha a byla z toho výhra 5:2. Potom dokázali porazit tým DDM Praha 10 poměrem 6:1. Pak nestačili na „béčko“Benátek nad Jizerou v poměru 1:6 a na závěr podlehli velmi smolně Sokolu Meteor Radotín „B“ 1:5. I když výsledek vypadá dost jednoznačně, jednotlivé zápasy byly velmi vyrovnané a rozhodovalo se až v koncovkách setů, kde se bohužel k nám otočila paní Štěstěna zády. Navíc v posledním utkání již nemohl z časových důvodů nastoupit Pavel Hrubec. Všem hráčům obou celků, kteří se rozhodli v předvánočním čase hájit barvy našeho klubu, děkuji za reprezentaci BaC Kladno.

 

Marek

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno