3. kolo družstev žáků kategorie U13

16.03.2015 11:18

 

V neděli 15. března pořádal náš oddíl 3. kolo družstev žáků kategorie U13. Náš tým vstupoval do bojů ze třetího místa s plným bodovým ziskem, a s odhodláním zachovat si naději na celkové vítězství v této soutěži. Úkol to byl ale v pravdě nelehký, protože nás čekaly čtyři utkání, a hned ty první dvě spadaly do kategorie přetěžkých. Tým ve složení Michal Morávek, Radek Janošov, Vojtěch Volf, Jan Altera, Adéla Schořová, Adéla Brejchová a Magdalena Tyrmerová byl odhodlán nedat ani bod nikomu zadarmo. V prvním utkání jsme nastoupili proti nevyzpytatelnému týmu Sokola Meteor Radotín B. Toto utkání jsme zvládli nečekaně hladce 6:1, bohužel náš plán dostal znatelnou trhlinu, protože si Adéla S. začala stěžovat na bolest hlavy, ke které se velmi záhy přidala i zimnice. I přes horečku se Adéla odhodlala nastoupit ve druhém, pro nás naprosto klíčovém, utkání proti lídrovi celé soutěže, Sokolu Meteor Radotín A. Utkání pro nás začalo dobře. Michal nám získal rychle vedení 1:0 a i Honza svůj zápas rozehrál vítězným prvním setem, ale to bylo z naší strany vše. Honza nakonec ve třech setech nečekaně padl, a po něm(z čímž jsme tak trochu počítali) i Adéla B. a Majda.  Situace se stala kritickou, pročež jsme se rozhodli změnit pořadí zápasů, a zařadit mix, na který jsme si hodně věřili, a případným vítězstvím zvednout morálku mužstva před zbývajícími čtyřhrami, které jsme potřebovali nutně vyhrát. Bohužel právě mix se stal katem našeho mužstva. Zesláblá Adéla jakoby na kurtu vůbec nebyla a Michalovi vydrželo nadšení do stavu 2:11 v prvním setu, pak svěsil hlavu i raketu i on. Závěrečné čtyřhry už nemohly na porážce nic změnit, přesto je naši hráči odehráli velmi slušně. Obě jsme bohužel těsně prohráli v koncovkách setů, takže jsme zaznamenali první porážku v soutěži a hned 1:6. V dalších dvou utkáních proti týmům BK Junior Benátky nad Jizerou a BK Arion Praha jsme potvrdili roli favoritů a zvítězili jsme shodně 7:0. Šance na celkové vítězství se asi nenávratně rozplynula, ale v závěrečném turnaji bude jistě o co bojovat. Takže nevěsit hlavy a bojovat až do konce!

 

Marek    

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno