3. LIGA OČIMA VEDOUCÍHO

01.12.2014 17:40

V neděli 30.11. proběhlo v naší hale 2.kolo 3. regionální ligy. Naše družstvo C nastoupilo ve složení Leksa, Hartman, Modlinger, Řehoř, Švihlík, Aletrová, Dufková a Švihlíková. Našimi soupeři byli postupně Uhříněves, Prosek a Spoje Praha. S družstvem Uhříněvsi jsme sehráli vyrovnanou partii, chybělo trochu toho štěstí a na remízu jsme mohli dosáhnout, nicméně jsme prohráli 6 : 2. Všichni nechali na kurtě všechno a není se za co stydět. Asi nejhezčí set odehrála Monika Dufková, která první set vyhrála 28 : 26, ale bohužel celkově 2 : 1 na sety prohrála. Svůj dobrý standard odvedli i všichni ostatní. V zápasech s Prosekem a Spoji Praha byli soupeři lepší, bojovali jsme, ale je potřeba ještě více zapnout v tréninku, přece jenom herní kvalita byla ve většině případů na druhé straně kurtu. Velice vyrovnaný zápas odehrál proti Spojům Kryštof, který po solidním výkonu podlehl 21 : 19, 21 : 18. Už se těšíme na 3. kolo, které se hraje v prosinci na Astře.

PS: premiéru vrchního rozhodčího si odbyla Monča Dufková, věřím, že to byla procházka růžovým sadem po rozhodování Extraligy, jen tak dál:)