1. kolo družstev kategorie U15

03.11.2014 09:21

V neděli 2. listopadu začala týmová soutěž také pro naše družstvo U15. Své první zápasy v této sezoně si zahrálo družstvo BaC Kladno ve složení: Michal Morávek, Vojta Dvořák, Radek Janošov, Petra Janošová, Sonja Schořová a Adéla Srbová proti týmům Sokola Radotín Meteor a Astře ZM Praha „A“. V posledním zápase proti Delcaru Benátky nad Jizerou „B“ je doplnil i Martin Štětina, který se k týmu připojil po splnění si povinností v mateřském klubu. Turnaj se hrál v tělocvičně Astry ZM Praha a byl pro další účinkování našeho družstva klíčový, protože ze čtyřčlenné základní skupiny postoupily do bojů o vítězství v této soutěži pouze první dva celky. V prvním utkání sezony nastoupili naši hráči proti družstvu Sokola Radotín Meteor a po dramatických zápasech se jim podařilo tohoto soupeře udolat poměrem 5:2, bohužel se hned v tomto zápase zranila Sonja. Naštěstí se později toto zranění ukázalo lehčím, než se původně zdálo. V druhém utkání změřili naši hráči své síly s domácím týmem Astry ZM Praha „A“. Ačkoli na kurtu nechali reprezentanti BaC Kladno vše, na lepší výsledek než 1:6 to nestačilo. Jediný bod vydřela Petra v 1. dvouhře dívek. Z tohoto utkání si „bebíčko“ odnesl pro změnu Vojta. O vážnosti jeho zranění zad nemám zatím žádné bližší informace, ale seznam zraněných v této teprve začínající sezoně začíná být nepříjemně dlouhý. Ve třetím utkání proti týmu Deltacaru Benátky nad Jizerou „B“ posílil náš tým „cestovatel“ Martin, a i jeho služby nám pomohli k vítězství nad tímto houževnatým soupeřem v poměru 6:1. Naše družstvo tak udělalo velmi důležitý krok a podařilo se mu postoupit do skupiny hrající o 1. místo.

Všem hráčům a hráčkám děkuji za výborný výkon, připojuji poděkování dnes nebývale velkému realizačnímu týmu za podporu a přeji brzké zotavení všem, kteří si z těchto lítých bojů odnesli nějaký ten šrám.

 

Marek  

 

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno