Brněnská zkušenost

06.06.2017 13:51

V sobotu 27. května jsme brzy ráno vyrazili do Podolí u Brna, kde se konal turnaj v kategorii GPA U15, kterého jsem se jako již po několikáté z našeho klubu zúčastnil sám. Probojoval jsem se do všech kategorií s výhledem dobrých výsledků.

V singlu jsem nastoupil proti Petru Nejedlému ze Sokol Radotín Meteor Praha, se kterým jsem nedávno na domácí půdě hrál vyrovnanou partii. Bohužel na svoji dobrou hru jsem nenavázal a jednoznačně prohrál na dva sety. V zápase o umístění jsem si spravil chuť a porazil Davida Dvořáka z TJ Sokol České Budějovice. V mixu jsem poprvé nastoupil s Anetou Krupičkovou z BKV Plzeň. Zde se ukázala větší sehranost páru Kalina-Šolarová a po setech 16:21 a 12:21 jsme v této kategorii vypadli.

Nejvíc mě mrzí kategorie čtyřhry chlapců, kde jsem opět nastoupil se svým dlouholetým parťákem Matějem Šilhanem z TJ Jiskra Nejdek. Zápas proti páru Dvořák-Rázl jsme měli v prvním setu dobře rozehraný a vedli jsme 20:15 a zbývalo uplácat pouze jeden bod k setu. Bohužel od tohoto stavu jsme do stavu 20:20 neuhráli ani jediný míč a nakonec jsme tento set prohráli 24:26. Druhý set byl také vyrovnaný, ale prohráli jsme 18:21. Tady si dovolíme připomenout, že dokud neleží poslední míč tak se hraje pořád a dát poslední míč je někdy nad naše sílyJ

Za celou dobu turnaje se mi všechna zranění vyhýbala, což u mě nebývá zvykem. Doufám, že nabrané zkušenosti prodám na letošní letní olympiádě dětí a mládeže České republiky konané v Brně, na které se už teď těším.

autor: Honzík a Martin

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno