DRUŽSTVA MALÁ I VELKÁ

23.10.2017 19:42

Dva víkendy za sebou a 3 družstva rozjela své partie. Nejprve do rozbouřených vod českého rybníčku vstoupila družstva těch „už jsme dospělí“ a kormidla oba škunery nasměrovala směr ostrov s nápisem vítězství ve 2. regionální lize. Tým „A“ zůstal zachován a v prvním utkání se střetl s týmem „B“, který jsme letos mohli sestavit. Tým „B“ jež se nazývá borci se na tým „A“ jež název ještě nedostal, vrhl bez bázně a hany (ano, žádnou Hanu v týmu nemáme). Nejlepším utkáním byla čtyřhra žen, kdy se dalo říci jednalo až o dívčí válku. Sesterské duo M+V Řehořových předvedlo velkou chuť po vítězství, kdy po dramatických 3 setech zůstala vlajka této dívčí skupiny v jejich držení a sladká odměna v podobě vítězství nad A. Srbovou s V. Čihákovou jim vykouzlila úsměvy na tváři. Další bod získala nová posila „B“ týmu M. Jenčík, který zahrál nečekaný akord na struny našeho učitele hry na kytaru J. Konupky a dokonale mu rozladil prstoklad. Další utkání pro sebe získal tým A a tím si připsal první výhru. Druhým soupeřem týmu Borců byl tým z Benátek n. J.. Zde projevil nebojácnost V. Dvořák, který srdnatě bojoval na své pozici 1čky proti J. Richtrovi. Větší zkušenosti zvítězili, ale Vojta zanechal dobrý dojem. Zbytek týmu bojoval, ale spíše se zbytečnou nervozitou než se soupeřem. A tým nastoupil proti družstvu s Dořichovic, kdy malým zádrhelem byl mix a to prohra 1 setu, ale nakonec se zjistili, že Áďa spíše bojovala se zimnicí než se soupeřem. Tak zisk plného počtu bodů byl pro A tým dobrým startem a B tým v dalším kole zkusí urvat co nejvíce vítězných utkání.

A poslední víkend nám připravil druhé kolo Středočeského poháru družstev U13. Po prvním kole byl náš tým benjamínků na 2. místě. V základní části se podařilo celkem přesvědčivě porazit družstvo Benátek B a BK Králův Dvůr, tým z Benátek n. J. „A“ byl trošku větším oříškem a jen našim slečnám Malvínce s Klárkou se podařilo vyhrát čtyřhru dívek, zbytek bodů byl pro soupeře. Ve druhém kole, se týmu podařilo zvítězit první 2 utkání a čekal nás souboj z nejtěžších, a to opět Benátky n. J. „A“. Tým pro jistotu přeházel soupisku, my také tedy, ale tentokrát se nepodařilo zvítězit ani v dívčí čtyřhře. Byly zde vidět světlé momenty, ale také občas náš maskot „spinkáček“ přiváděl naše hráče do snících stavů. Celkově z toho je krásné 2. místo a obrovská radost našich malých hráčů. Pohár vybojován zaslouženě a je to určitě cesta, jak se zlepšovat a určitě budeme hledat trošičku bojovnějšího maskota:). Poděkování za dobrou reprezentaci: M. Skrčená, K. Jonášová, V. Jonáš a Š. Kruncl.

Výsledky: Tabulka Středočeského poháru družstev U13.odt (16089)

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno