EXTRALIGA KLADNO vs. DOBRUŠKA

03.12.2015 10:34

O víkendu nás čekají 2 velice důležitá utkání v extralize smíšených družstev. Nejdříve se v sobotu 5.12. v domácím utkání střetneme se silným soupeřem So Dobrušky, která má ve svém týmu řadu špičkových hráčů v čele s Kateřinou Tomalovou, která vyhrála poslední turnaj GPA dospělých. Náš tým je dobře připraven a těšíme se na toto utkání, které může posunout náš tým o kousek blíže ke čtvrtfinále. V nedělním utkání zajíždíme na půdu loňského 3. týmu soutěže a tím je SK Český Krumlov. Zde budeme nastupovat proti ještě silnějšímu týmu, který se opírá sílu svých odchovanců, kteří pravidelně sbírají medaile na domácích šampionátech. I zde budeme dobře připraveni a věříme, že se nám podaří uspět.

Zveme všechny fanoušky na domácí utkání a věříme, že se nám podaří udržet domácí neporazitelnost. Pro diváky jsme si připravili jedinečnou výstavu.  Tato výstava je zaměřena na téma pozvánky na extraligová utkání. Mnozí z vás zaznamenali, že náš dvorní grafik Ladislav Leksa připravuje na naše domácí utkání netradiční pozvánky. V tuto chvíli jsme se rozhodli využít jubilejní 10 pozvánku a připravili jsme pro vás jejich výstavu. Zájemci o tito unikátní kousky z historie/současnosti domácí nejvyšší soutěže v badmintonu si nenechají ujít jedinečnou možnost získat tento unikát. V rámci této výstavy proběhne ještě autogramiáda našich hráčů. Hala a prostory pro veřejnost s výstavou budou otevřeny od 16.00 hod.


autor: Dan

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno