GP B MOST

15.02.2016 21:46

Víkendový svátek zamilovaných jsme se rozhodli strávit s naším „zamilovaným“ sportem. Vyrazili jsme směr MOST a to v sestavě: P.Janošová, A. Srbová, V. Řehořová, J. Skrčená, O. Pokorný a D. Skrčený. Turnaj patří k naším oblíbeným a po skončení se stal ještě oblíbenějším – zlatým turnajem. Bohužel ve dvouhrách nám los nepřál a nikomu se nepodařilo přejít přes 1. kolo. Párové disciplíny se nám povedli mnohem lépe. Dobrým tahem bylo propojení P. Janošové s křemžským J. Kukačem. Nově složená dvojice prošla až do čtvrtfinále, kde po boji prohráli na 3 sety s pozdějšími finalisty V. Brothánkem s Z. Klusoňovou. O. Pokorný s V. Řehořovou překonali nástrahy 1 .kola a postoupili mezi nej 16 párů. Zde jejich cesta turnajem skončila. Zlatou tečku turnajem se podařilo udělat ve čtyřhře mužů M. Tellerovi (So RadMet Praha) s D. Skrčeným. Společně překonali nástrahy všech protivníků, se značnou dávkou štěstí se podařilo celý turnaj vyhrát. Z pohledu diváků patřilo finále k vrcholu turnaje. Soupeře v podobě M. Koudelky aj. Kukače, kteří byli překvapením turnaje, kteří dokázali spojit zkušenost s dravostí mládí zastavili dobře zvolenou taktikou. Bojovný duch soupeřů na naše „vikingské“ bojovníky Marka s Danem již nestačil. Všem děkuji za dobrou reprezentaci klubu a věřím, že další tréninky pomohou ke zlepšení výkonů.