GPA U13 AŽ U19

14.09.2021 14:36

O víkendu 11.-12.9. startovali naši členové na 2 turnajích GPA kategorie U13 a U19. Mladší z našich zástupců Náťa Skrčený startoval na svém 1 turnaji kategorie a hned se mu povedlo vyhrát kolo a postoupit mezi 16 nejlepších. Zde už nad jeho síly by zástupce Astra ZM, ale po krásném boji skončil Náťa na krásném 9. místě. Náš svěřenec startoval po boku svých parťáků i v mixu – S. Kerplová (TU Liberec) a také ve čtyřhře s L. Mrázkem (MTAcademy). Bojovali a hráli moc hezky, ale přes 1.kole se jim přejít nepodařilo. Velká pochvala za dobrou reprezentaci klubu.

Druhý zástupce na turnajích GPA byl Jan Altera, který měl vysoké ambice na výsledek v párových disciplínách i s ohledem na postavení na žebříčku. Bohužel soupeři byli připraveni lépe, a tedy maximálně z toho byl postup do 2.kola. pozitivní je to, že víme, že je nutné přidat, aby bylo možné navázat na výsledky z loňské krátké sezóny.