GPA U17 BRNO

20.02.2018 07:21

V pátek 16.2 se známá kladenská trojice Honza Altera, Michal Morávek a Vojta Volf vydala do Brna na první GPA turnaj v této sezóně. Cesta proběhla v pořádku a i po pár problémech se dostat na pokoj nakonec vše dobře dopadlo.

Turnaj odstartoval klasicky smíšenou čtyrhrou, kterou hrál z Kladna pouze Michal. Tomu se v mixu s Kateřinou Mikelovou (Praha) velice zadařilo. Po prvním volném kole se přes pár Hykyš – Říhová a pár Janoušek – Veselá dostali až do semifinále, ve kterém i po náročném dni dokázali večer porazit ve třísetovém zápase pár Hora – Hořínková. V neděli už jim tolik štěstí ale nepřálo a i přes velkou snahu nedokázali porazit favorizovanou dvojici Janoštík – Van Coppenolle, a tak zlatou medaili v mixu Michal nezískal.

Jako další navazovaly singly, ve kterých Kladno reprezentoval Michal s Vojtou. Vojta se i přes velkou snahu a bojovnost nedokázal dostat přes první kolo, ve kterém prohrál nad Štěpánem Kalbáčem 21 – 17, 21 – 15. Michal se jako nasazená 3/4 dokázal probojovat až do semifinále, kde na něho čekal již zmíněný Honza Janoštík, kterému Michal podlehl ve dvou setech, a tak skončil v singlu bronzový.

Nakonec byl turnaj zakončen královskou disciplínou, deblem, ve kterém startovali všichni tři hráči. Vojta hrál debl společně s Honzou a Michal s Adamem Ehmem (Pardubice). Vojtovi s Honzou se bohužel nezadařilo a v prvním kole prohráli nad dvojicí Slíva – Wanke. I přes to, že Michal s Adamem nebyli nasazení, dokázali se  dostat přes tři kola dostat až do finále, kde prohráli ve dvou setech nad favority turnaje Brázda – Dostál, a tak se Michalovi nepodařilo nakonec ani v deblu získat zlatou medaili a musel se opět spokojit se stříbrem.

autor: Miki král fufíků

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno