GPB OSTRAVA

30.10.2015 19:50

V pátek odpoledne jsem se se svými kamarády/spoluhráči vydala na turnaj do Ostravy, cesta dlouhá a z deseti vagónů jsme si samozřejmě zrovna my vybrali ten s nejhlučnějšími lidmi.
Naštěstí jsme to cestování ale přežili a úspěšně dorazili na místo a pořádně se najedli, abychom nabrali dost sil na další den.

V sobotu ráno byl tedy turnaj zahájen a smíšené čtyřhry mohly začít, my s Lukášem Holubem jsme ale bohužel podlehli hned prvním soupeřům z Orlové – Janě Žwakové a Martinovi Slabému (20 – 22 21 – 18 17 – 21).
Ve dvouhře proti mně nastoupila Eliška Kelnarová, do druhého kola se mi ale nepodařilo postoupit (15 – 21 21 – 19 13 – 21).

Ani ve čtyřhře nám štěstí nepřálo, s mou spoluhráčkou Beou Fukalovou jsme chytly hned v prvním kole nasazené jedničky Kurzovou a Zychovou (14 -21 14 – 21).
 

Hráčsky se turnaj nepovedl, ale důležité je se alespoň zúčastnit a bojovat i při těžkých zápasech, získávat zkušenosti ale hlavně – odcházet z kurtu vždy s tím pocitem, že jste hráli na 100%, nevzdali to a drželi se až do konce, s takovým pocitem jsem odcházela já, a i když jsem nepostoupila, jsem ráda, že jsem si mohla alespoň dobře zahrát a o postup se pokusím příště.
 

autor:Jovana Skrčená

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno