GPB U15

14.09.2015 20:14

Druhý zářijový víkend se konal v Mostě turnaj GPB kategorie U15. Tohoto kvalitně obsazeného turnaje se zúčastnil  i Miki Myšák Morávek -  M&M  (pozor nezaměňovat se značkou bonbónů )

                Ve smíšené čtyřhře si poprvé zahrál společně s Kačkou Mikelovou z Sokol Meteor Praha Radotín a hned  v prvním kole se jim podařilo porazit pár Janoušek – Foukalová 2:0 na sety v poměru (12, 19). Poté však  nestačili na nasazený pár z oddílu Astra Praha Kulíšek – Kobyláková a I přes sympatický výkon nepostoupili v mixu do dalších bojů. Po herní stránce jsme presto byli spokojeni a věřím, že do budoucna Miki s Kačkou najdou společnouu řeč a vytvoří kvalitní mixový pár. Budeme držet palce a průběžně vás informovat. Ve dvouhře chlapců narazil Miki v prvním kole na domácího Jakuba Cacha. Nedokázal na kvalitně hrajícího Kubu najít účinnou zbraň a po dvou prohraných setech (15, 12)  vypadl i z dvouher. Ve čtyřhře si ještě zahrál společně s Davidem Cachem proti páru O. Šilhan a J. Hora a i přes bojovný výkon nepostoupili do dalších kol. V zápase o pořadí Miki porazil českokrumlovského Adama Marťána a po zarputilém boji získal přece jen nějaké body za vítězství 2:0.

                Turnaj byl po herní stránce velice vyrovnaný a pomohl nám na začátku zkrácené sezóny porovnat kvality našich soupeřů před rychle se blížícím MČR.

                Kompletní výsledky turnaje si můžete prostudovat po kliknutí na foto našeho Mikiho.

https://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=B53E5BA7-478B-4480-AB82-13EBE1FA0F40

autor: Pavel

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno