GPB U19, FAR FAR AWAY

11.09.2019 20:20

Tento víkend se Honza Altera a Michal Morávek vydali na svůj 2. turnaj po prázdninách, a to na GPB U19 v Ivančicích. Oba borci se přihlásili jen do dvou disciplín, a to dvouhra a čtyřhra. Honzu bohužel kvůli bodovému nedostatku do čtyrhry nepřijali, a tak si na turnaji zahrál pouze singla.

První na kurt nastoupil Miki, který si zahrál proti krumlovskému hráči Adamu Ječmínkovi. Toho poměrně kontrolovanou hrou dokázal porazit, a tak postoupil do dalšího kola. Na Honzu čekal o dva roky starší moravský hráč Lukáš Franek. Ani po prvním prohraném setu se Honza nezalekl a velice hezky se mu podařilo obrátit hru a vyhrát druhý set. Ve třetím setu se i po skvělém začátku nezadařilo Honzíkovi v pár výměnách a soupeř se dostal do vedení. Ani do posledního míče se nevědělo, kdo v zápase zvítězí, štěstí ale nakonec zapřálo Lukášovi. I tak si Honza z turnaje odvezl alespoň dobrý pocit ze hry. V druhém kole nastoupil Michal na mladého Rzeplinskeho, který mu od začátku nedal prostor se dostat do hry, Mikimu se tak vůbec nedařilo, a tak pro něj turnaj v singlu končí.

V deblu nastoupil Miki se svým parťákem Vaškem Palánem z Prahy. Už v prvním kole nedali kluci moravským soupeřům Poříz – Diviš moc prostoru a dostávají se tak do kola druhého kde se setkávají s nasazenými jedničkami Brázda – Dostál. Brněnský pár hrál už od začátku skvělý debl a připsal si na svoji stranu 1. set. Kluci ale změnili taktiku a až do konce hráli svoji hru a nedali soupeřům moc šancí a tak postoupili do nedělního semifinále. Hned ráno nastoupili na kurt proti pražskému páru Volf – Brázda. Po dvou poměrně vyrovnaných setech kluci dokázali zvítězit a dostat se tak do finále, ve kterém si zahráli proti dvojici Reichman – Franek. Už od začátku hráli kluci tvrdě a útočně a řídili se pokyny trenéra, a tak vybojovali tento rok svoji druhou zlatou medaili z GPB.

Článkem chceme také poděkovat Danielovi Skrčenému za přípravu a victorsport.cz za veškeré vybavení.

autor: Miki

Výsledky: www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=D581FAFB-F8FE-41FC-8E84-C39F4AA606EF

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno