GPC U13 OPEN

13.02.2018 10:00

Víkend byl plný badmintonu a jedna ze 3 skupin našich svěřenců se vypravila na poznávání krás města 100 věžatého, a to na turnaj GPC U13 Open. Skupinku jsme vybavili novými soupravami od VICTORU a tímto děkujeme našemu partneru oblečení VICTORsport.cz. Pro naše mladé pušky to byla škola hrou, protože šli vyzkoušet soupeře a jejich hrui z jiných oblastí, a ne jen, z té naší Středočeské. Ve smíšené čtyřhře se ještě vítezství nepodařilo, za to ve dvouhrách se naši hráči do soupeřů zakousli naplno. Kluci vyhráli v prvním kole set, ale soupeř 2 další a naše holky si řekly, že vyhrát 2 bude lepší, a tak jak řekly, tak udělaly. Každá z dívek vyhrála 1. kolo a ve druhém se připravily na nasazené soupeřky. Mezitím kluci vyhráli své zápasy o pořadí a holky se rozehrály v kole druhém. Klárka J. se snažila, seč mohla, ale nepodařilo se postoupit. Malvínka se nebojácně vrhla do utkání s pravidelnou soupeřkou z Pardubic, kterou zaskočila rychlou rozehrávkou a byl z toho vyhraný 1. set. Druhý se přehupoval z jedná strany na druhou a podařilo se vybojovat i 1 matchball. Proměnit se ho nepodařilo a holky vstoupily do 3 setu. Tady se Malvínce podařilo dohnat nepříznivý stav 14:9 pro soupeřku na 14:13, ale zde pohádka skončila rychlým bodem na 15:13 pro Pardubice. Čtyřhry se klukům vydařili lépe, když se Štěpán s Vašíkem probojovali do čtvrtfinále. Zde jejich putování po 3 setovém boji skončilo. Turnaj mohl dopadnout hůře i lépe, ale příště se zase setkáme a uvidíme:).