HLÍDAČ NOCI NÁM MEDAILE DOBŘE POHLÍDAL

09.04.2018 20:18

První dubnovou středu se Miki společně s Danem vydali na mezinárodní turnaj U17 do Krumlova.

Turnaj začal ve čtvrtek a odstartoval klasicky mixy, v tom měl ale Michal společně s Kačkou Mikelovou (Praha) první kolo volné, a proto si první mix zahráli až v pátek.

Velké ambice měl Miki v singlu, ve kterém narazil na hráče ze Slovenska Simeona Sucheho. Ze začátku vypadal zápas nadějně, ale po chvíli Mikiho začal soupeř stahovat a vzal mu první set. V druhém setu se Miki pral o každý bod, ale na slovenského protivníka to nestačilo.

Po singlu následovaly debly, ve kterém nastupoval Miki s Adamem Ehmem (Pardubice). V prvním zápase nastoupili na německou dvojici Blaumoser – Naser. Na zápas nastoupili zodpovědně a první set dokázali s přehledem vyhrát. Pak se ale karta obrátila a v druhém setu měli více štěstí němečtí soupeři. Rozhodující třetí set byl vyrovnaný, v koncovce ale německá dvojice zabojovala více a Míša s Adamem prohráli  12-21 21-19 21-14.

V pátek byl Miki odpočatý a mix byl poslední naděje, proto se rozhodl do něho dát všechno. V prvním zápase si dokázali Miki a Kačka poradit s německou dvojicí Blaumoser – Hamm a dostali se tak do druhého kola, ve kterém na ně čekala čtvrtá nasazená dvojice Niczyporuk – Podedworny. Poláků se ale Miki s Kačkou nezalekli, po prvním prohraném setu se dokázali povzbudit a vyhráli 18-21 21-13 21-18. Ve čtvrtfinále na ně čekala dvojice Furst – Štěříková. Na zápas Miki s Kačkou nastoupili zodpovědně a českou dvojici dokázali porazit ve dvou setech. V sobotu je čekalo semifinále, do kterého se zespoda dostal pár Budny – Krpatová. Na zápas nastoupili připraveni, ale než si stihli zvyknout na jiný styl hry, první set byl již za nimi. V druhém setu se prali o každý bod, soupeř byl ale silnější, a tak se Miki s Kačkou museli spokojit s 3. místem.

autor: Michal

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno