HRADEC SE STÁVÁ OBLÍBENÝM MĚSTEM

25.01.2023 08:12

Další lednový víkend jsme trávili na turnajích a druhý víkend po sobě startovala naše hráčka ve východočeském městě Hradec Králové. Malví Skrčená startovala na turnaji GPA U17 a jak je dobrým zvykem našich hráčů v Hradci, snažila se zde zanechat co nejlepší výsledek. Startovala ve všech disciplínách – DŽ, ČŽ s Terezkou Czajovou a v mixu s Jakubem Raškou. Turnaj byl zahájen smíšenou čtyřhrou a Malví s Kubou se disciplína povedla, když dokráčeli až do čtvrtfinále, kde po boji prohráli s 1. nasazeným párem. Ve dvouhře prošla Malví do 2.kola, kde se střetla se spoluhráčkou z debla, která byla nad její síly. Když své sily holky spojily, tak přes velice těžké páry prošly do nedělního semifinále. Zde narazili na 1. nasazený pár a po pěkné hře bohužel prohrály. Jedná se o další krásný výsledek na republikové úrovni a je to příslibem do dalších turnajů. 

A proč je HK oblíbeným městem? Vzpomněl jsem si, že jsem zde v 17letech hrál své 1. finále na GPA a to ještě v kategorii U18, Jan Altera zde společně s Matějem Šilhanem postoupili do semifinále turnaje GPA a to bylo v roce 2019. Na stejném turnaji získal Michal Morávek 2 mediale, na svém posledním turnaji kategorie GPA U19 vyhrál Jan Altera s Matějem Šilhanem a to v roce 2022. Tým „A“ zde již 2x startoval a obě kola družstev vyhrál a tedy věříme, že HK je naše město na finále play-off budeme v nastaveném trendu pokračovat, tedy děkujeme HK.

Za tento výsledek patří Malví poděkování za dobrou reprezentaci klubu, města a partnerů klubu.

Výsledky: www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=162ece2a-e9b1-4e2e-8a4e-4f4a288950d1

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno