II. GPA U19 Hradec Králové

03.11.2013 20:50

V sobotu se 3 členná výprava vypravila na II. GP A U19 do Hradce Králového. BaC Kladno reprezentovali Olda Pokorný a Jovča Skrčená. V prvním utkání se naši hráči střetli s dvojicí Stejskal-Trnkalová. Naši hráči dokázali pro sebe získat po dramatických koncovkách 2 a 3 set a radovali se z vítězství. Ve druhém kole je čekali pozdější vítězové turnaje Jan Hubáček a Dominika Kurzuvá. Olda s Jovčou podali velice bojovný výkon, který sice na vítězství nestačil, ale ukázal dobrý směr tréninku. V následujících utkáních se nám bohužel nepodařilo získat další vítězství. Nejblíže postupu do dalších kol byl Olda, který sehrál vyrovnané utkání s Romanem Dokládalem.

Další vítezství jsme o tomto víkendu získávali v Plzni. Detailní reportáž nám přinesou přímí účastníci. Všem děkuji za dobrou reprezentaci klubu o tomto víkendu. 

FOTOGALERIE: https://badmintonkladno.rajce.idnes.cz/2.GPA_U19_Hradec_Kralove/

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno