INFORMACE K LETNÍMU SOUSTŘEDĚNÍ 2018

19.05.2018 08:53

Blíží se nám čas prázdnin a také se blíží čas našeho soustředění. Pro vaši dobrou informovanost tu máme důležité info na naše klubové soustředění. Doporučuji pořádně nastudovat, případně nás kontaktujte na uvedených číslech. Připomínám pro všechny zkontrolovat platby za soustředění. Všichni účastníci by měla zvládnout letní přípravu, jinak pro vás bude soustředění hodně krušné:). Letní výzvu pro letošní rok vám brzo uveřejníme, ať víte na čem můžete pracovat.

Zde je pro vás souhrn věcí, které je potřeba mít s sebou: seznam věcí s sebou17.pdf (161525)

Zde je pro vás připravena bezinfekčnost včetně formuláře kontaktů: bezinfekčnost17 a kontakty.pdf (158090)

Další informace budou pro vás připraveny na začátku června.Více zde: https://www.badmintonkladno.cz/news/informace-k-letnimu-soustredeni-2017/

Blíží se nám čas prázdnin a také se blíží čas našeho soustředění. Pro vaši dobrou informovanost tu máme důležité info na naše klubové soustředění. Doporučuji pořádně nastudovat, případně nás kontaktujte na uvedených číslech. Připomínám pro všechny zkontrolovat platby za soustředění. Všichni účastníci by měla zvládnout letní přípravu, jinak pro vás bude soustředění hodně krušné:). Letní výzvu pro letošní rok vám brzo uveřejníme, ať víte na čem můžete pracovat.

Zde je pro vás souhrn věcí, které je potřeba mít s sebou: seznam věcí s sebou17.pdf (161525)

Zde je pro vás připravena bezinfekčnost včetně formuláře kontaktů: bezinfekčnost17 a kontakty.pdf (158090)

Další informace budou pro vás připraveny na začátku června.Více zde: https://www.badmintonkladno.cz/news/informace-k-letnimu-soustredeni-2017/

Blíží se nám čas prázdnin a také se blíží čas našeho soustředění. Pro vaši dobrou informovanost tu máme důležité info na naše klubové soustředění. Doporučuji pořádně nastudovat, případně nás kontaktujte na uvedených číslech. Připomínám pro všechny zkontrolovat platby za soustředění. Všichni účastníci by měla zvládnout letní přípravu, jinak pro vás bude soustředění hodně krušné:). Letní výzvu pro letošní rok vám brzo uveřejníme, ať víte na čem můžete pracovat.

Zde je pro vás souhrn věcí, které je potřeba mít s sebou: seznam věcí s sebou17.pdf (161525)

Zde je pro vás připravena bezinfekčnost včetně formuláře kontaktů: bezinfekčnost17 a kontakty.pdf (158090)

Další informace budou pro vás připraveny na začátku června.Více zde: https://www.badmintonkladno.cz/news/informace-k-letnimu-soustredeni-2017/

Blíží se nám čas prázdnin a také se blíží čas našeho soustředění. Pro vaši dobrou informovanost tu máme důležité info na naše klubové soustředění. Doporučuji pořádně nastudovat, případně nás kontaktujte na uvedených číslech. Připomínám pro všechny zkontrolovat platby za soustředění. Všichni účastníci by měla zvládnout letní přípravu, jinak pro vás bude soustředění hodně krušné:). Letní výzvu pro letošní rok vám brzo uveřejníme, ať víte na čem můžete pracovat.

Zde je pro vás souhrn věcí, které je potřeba mít s sebouVíce zde: https://www.badmintonkladno.cz/news/informace-k-letnimu-soustredeni-2017/

Blíží se nám čas prázdnin a také se blíží čas našeho soustředění. Pro vaši dobrou informovanost tu máme důležité info na naše klubové soustředění. Doporučuji pořádně nastudovat, případně nás kontaktujte na uvedených číslech. Připomínám pro všechny zkontrolovat platby za soustředění. Všichni účastníci by měla zvládnout letní přípravu, jinak pro vás bude soustředění hodně krušné:). Letní výzvu pro letošní rok vám brzo uveřejníme, ať víte na čem můžete pracovat.

DŮLEŽITÉ - NEZPOMEŇTE ZASLAT VČAS ZÁLOHOVÉ PLATBY:)

Zde základní informace:

bezinfekčnost18 a kontakty.doc (31232)
seznam věcí s sebou18.doc (34304)
Vyjádření souhlasu se zařazením hráče_soust 2018.doc (34816)

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno