Jak proběhlo 2. kolo 1. celostátní ligy…

10.12.2018 19:58

V sobotu 1. 12. 2018 proběhla u nás na Kladně další série utkání 1. ligy dospělých. Ve slavnostně připravené hale se setkaly hned 3 družstva a to: TJ SO Dobruška, SO Polabiny Pardubice a samozřejmě nesmělo chybět BaC Kladno.

Vše odstartovalo úderem desáté hodiny a jako první jsme na kurty nastoupili my proti Dobrušce. Začalo se párovými disciplínami, nejdříve mixem. Pak následovaly dva debly pánské, jeden dámský a zápasy, kde jednotliví hráči mohli ještě urvat poslední body pro svůj tým se odehrály až jako poslední. Ve smíšené čtyřhře naše dvojice vydala ze sebe to nejlepší, ale i tak na 3 sety podlehla soupeřům. V deblech se nám podařilo získat hned dva body ze tří možných, přesto nepřispěly k celkovému vítězství, neboť v singlech získala bod jenom naše zahraniční posila. S tímto družstvem jsme nakonec prohráli 3:5, ale nálada se nám hned o trochu spravila později během druhého utkání.

Po odpočinkové polední pauze jsme se tedy vrhli na dalšího soupeře a tím byly Pardubice. Zde se nám vedlo už o něco lépe. I když bylo skóre v párových disciplínách stejné jako s Dobruškou- bohužel i díky tomu, že v dámském deblu došlo k menšímu zranění a naše hráčka už nemohla do zápasu znovu nastoupit- tak se přesto ve dvouhrách podařilo urvat ještě jeden cenný bod.

Touto remízou jsme tedy ukončili sobotní klání a nyní už sbíráme síly na další kolo 1. ligy.

Pro zájemce bližší informace o zápasech zde: czechbadminton.cz/content/1-celostatni-liga-vychodni-skupina

autorka: Čihy

autor foto: Loki B.

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno