JIŽ TUTO SOBOTU

05.10.2015 20:04

Pro letošní sezónu jsme náš tým výrazně omladili. Do týmu jsou zapojeni nadějní junioři klubu, původní švédské posily a v rámci novodobých trendů přibude další milovník tattoo. V sobotu náš tým čeká ambiciózní družstvo TJ Astra ZM v čele s ostříleným hráčem z mezinárodních utkání Z. Svátou a řadou mladých nadějných odchovanců významného čekého klubu. V loňské sezóně nás tým Astry porazil a bohužel to znamenalo náš boj o záchranu. V letošní sezóně chceme soupeři loňskou porážku oplatit a vstoupit tou správnou nohou nebo lépe řečeno - výhrou:).

Tady vám posílá pozdrav část týmu, který úspěšně testoval svou formu na Hradeckém lvu, turnaji GPB dospělých.

Místo: Hala BaC Kladno, Wolkerova 2771, 272 01 Kladno

Čas: 15:00 hod

Termín: 10.10.2015 (sobota)

My tam budeme a vy?:)

autor: Dan

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno