KARTY NA STŮL

10.02.2016 21:29

Ahoj Jovi,

1)      Máš za sebou druhou velkou zkušenost v podobě hlavní rozhodčí na MČR jednotlivců. Můžeš nám popsat, jak ses k této největší domácí akci dostala?

-          Měla jsem to štěstí, že mě nominoval a pozval do týmu rozhodčích Jan Kolář (šéf komise rozhodčích ČBaS).

2)      Karviná hostila MČR jednotlivců již 2 rokem. Jak bys z Tvého pohledu MČR zhodnotila?

-          Byla tam perfektní organizace, organizátoři odvedli velkých kus práce jak pro hráče, nás rozhodčí a také hlavně diváky.

3)      Letošní rok přinesl po dlouhé době novou krev do řad hráčů a získaných medailí. Zaujal Tě nějaký zápas?

-          Viděla jsem mnoho zajímavých a dramatických zápasů. Překvapilo mě vypadnutí Milana Ludíka (nasazená 1 na turnaji) již v semifinále MČR.

4)      Být rozhodčím znamená velkou odpovědnost. Je potřeba vytvořit si respekt u hráčů, což občas bývá složité. Musela jsi řešit nějakou složitou situaci, měli hráči tendence opravovat Tvá rozhodnutí?

-          Ano hráči mají občas tendence se hádat a zkoušejí naši pozornost. Já si však za všemi rozhodnutími stojím:).

5)      Z mého pohledu hráče to byla opět úžasně připravená akce. Jak si vnímala finálové zápasy?

-          Bylo vidět, že badminton v Karviné je velice populární sport. Tolik diváků, co bylo na finálové zápasy, jsem ještě v ČR na badmintonu neviděla. Diváci se skvěle bavili a úžasně povzbuzovali. Zažít takovou atmosféru je fajn.

6)      Vrcholem celé 3 denní akce byl jistě nedělní finálový blok. Myslím si, že pro Tebe bylo velikou poctou být hlavní rozhodčí finálového zápasu dvouhry žen. Jak sis tento zápas užila ty?

-          Holky předvedly dobré výkony, předpokládala jsem, že zápas bude vyrovnanější. Byla to zajímavá zkušenost sedět na empairu jako hlavní rozhodčí v tak elektrizující atmosféře před tolika diváky.

 

Pro náš klub se jedná o další milník klubové historie. Mít zástupce ve finále MČR je úžasné. Pevně věřím, že se Ti bude nadále dařit a brzo Tě uvidíme na evropském okruhu případně MS a také Olympijských hrách.

Děkuji za rozhovor a ať nemusíš často vyndávat karty na stůl:).

Zleva: K. Krauzová, Z. Pavelková, K. Gavenhold a J. Skrčená

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno