KJC DEN KDY MOMOTA VSTOUPIL DO HISTORIE DOPROVÁZEN 2 DALŠÍMI BORCI

14.03.2019 11:00

probíhá většinou na horách. I přes tuto skutečnost jsme se rozhodli pořádat další kolo turnaje pro nejmenší badmintonisty tedy Kladno Junior Cup – 2. kolo. Sice se s námi křížil ještě další významný turnaj All England, ale nikdo ze zahraničních hráčů nedostal odvahu a divokou kartu startovat u nás, tak jsme měli turnaj jen v české režii. Za kladenské bojovníky našel odvahu startovat jen Náťa Skrčený. Jak se později ukázala byla to spíš odvaha pro mě jako otce-trenéra. Po týdenní intenzivní přípravě v Krkonoších, kde se věnoval SNB a vypilování stylu jízdy na Kobru (dosáhl 10 danu – ne Dana pro znalce filmové klasiky Karate Kid) nastoupil nebojácně proti dalším 7 bojovníkům. Turnajem proplul s jednou ztrátou zápasu, ale díky lepšímu skóre, asi žádným nervům v posledním zápase se celkově radoval z vítězství.

Další kolo nás čeká 31.3.2019 a opět se na vás těšíme.

Závěrem je nutné říci zásadní historická fakta: Kento Momota jako první japonský badmintonista vyhrál All England, při kterém porazil Viktora Axelsena, který však v zápase vešel do historie nejrychlejší smečí zaznamenanou ve dvouhře v zápase – 419km/h to už to péří pěkně lítá a Náťa vyhrál již druhý ze série turnajů KJC a uvidíme, zda zkompletuje svá vítězství 31.3.2019

Propozice zde: propozice OPEN Kladno U9_10_11_2019.pdf (127368)

Kdo si chce ze starších vyplnit svůj turnajový program v kategorii U13, tak pozvánka zde: propozice OPEN Kladno U13 24_3_2019.pdf (125337)

Výsledky: prihlaseni hraci a startovne GPC U11 volny.xlsx (21968)