KLADNO CUP 2019

25.10.2019 21:12

Letos jsme pořádali již 14. ročník turnaje dospělých Kladno CUP GPC. Účastníků se k nám sjelo neočekávaně mnoho, tak nás čekal hezký turnajový den. V mixu se podařilo postoupit do semifinále dvojici O. Pokorný s A. Srbovou, kteří po delší turnajové pauze opět hezky zahráli. Ve dvouhrách se představili V. Volf, J. Altera, M. Morávek, O. Pokorný, J. Konupka a něžné pohlaví zachránila V. Čiháková. Verča opět ukázala svůj potenciál, když postoupila do semifinále. Zde odehrála zápas jak na vlně baltského moře, které svým návštěvníkům občas přinese studenou sprchu. První set byl oťukáváním a zlepšeným výkonem, bohužel s prohranou koncovkou, druhý set výkon, který od Verči očekávám a výsledek 21:8 pro ni. No zde přichází ta vlna z moře východního, kdy 3. set je na vlně soupeřka a vyhrává 21:8. V mužské části zaujal svým přístupem J. Altera, který na 3 sety potrápil zkušeného hráče V. Bláhu. Na celkové vítězství měl spadeno M. Morávek. Postupně se prokousával pavoukem až do finále, kde se jeho cesta zastavila, ale k radosti kladenských tentokrát na vlně vítězné. První zlato pro naše barvy bylo doma, a i letos jsme si mohli říct, že domácí turnaj se nepouští. Následovaly čtyřhry, ve kterých jsme měli chuť dokázat, že jsme párová „velmoc“. Holky se rozdělily a zahrály vyrovnané zápasy, kdy A. Srbová A. Mitrovskou (BK Arion Pha) se probojovaly do finále. Ve čtyřhře mužů se podařil unikátní kousek tím, že v semifinále byly pouze 4 kladenské páry. Z vítězství se radoval pár D. Skrčený s F. Stádníkem (SK Prosek), kteří si poradili s M. Morávkem a O. Pokorným. Dalšími medailisty z Kladna byli J. Altera s V. Volfem a V. Vlk s J. Konupkou. Tak zase za rok přátelé.

Výsledky: GPC_pavouk_Kladno_OPEN_20_10_2019.xls (74752)