KLUBOVÉ PÁLENÍ ČARODĚJNIC, KOLEM NA SOUSTŘEDĚNÍ A TURNAJ PRO NEREGISTROVANÉ

13.04.2016 16:10

Máme tu pro vás připravé info o zajímavých akcích klubu:

1) pro členy klubu a rodinné příslušníky máme připravené tradiční opékání vuřtíku spojené s pálením čarodějnic

Blíží se nám oblíbený čas pánů ohně. Nejprve oslavíme příchod další řady Hry o trůny a hned na to nás čeká oblíbená klubová akce: PÁLENÍ KLUBOVÝCH ČARODĚKNIC. Dřeva je připraveno požehnaně, čarodějnici si vyrobíme a krásně si tento čas užijeme. Protože jsme sportovci, tak si nejprve uděláme sportovní zápolení a to od 16:00 hod a od 17:00 hod začně již očekávaná akce. Každý nechť dorazí s batůžkem plným oblíbených pochutin a pitiva. Kdy akce proběhne? V pátek 29.4.2016 a ohínek uděláme na tradičním místě. Kdo nemůže přijít na sportovní zápolení, nevadí. Těšíme se na společné setkání, kde se dozvíte co nás ještě čeká do konce letošní sezóny a bude toho hodně. V případě dotazů mě kontaktujte na tel: 602256072

   2) pro účastníky letního soustředění tu máme možnost dobrodružné dopravy na soustředění kolmo

Již se stalo tradicí, že část badmintonistů zvolí jako dopravní prostředek na soustředění kolo. I letos je tato možnost dopravy pro vás připravena. Jako vodič se ukázal nejvhodnější Jarda Srb a proto i letos získal tuto funkci. Zde je pro vás připravena pozvánka, tak neváhejte kontaktujte svého kolovodiče: DO ZBRASLAVIC NA KOLECH.docx (2235262)

Zde jsou dvě pravidelné účastnice cyklodopravy

3) Pro naše neregistrované zájemce o turnajové klání tu je pozvánka:

a kdo dočetl až sem, tak se dozví důležité info: zítra 14.4.2016 bude rozhovor o našem klubu ve vztahu na olympiádu v Kladenském deníku. 

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno