LETNÍ PROVOZ BADMINTONOVÝCH KURTŮ

03.07.2018 19:27

Nejprve bychom rádi poděkovali všem návštěvníkům z řad badmintonové veřejnosti, kteří nás navštěvují. Velice si vážíme, že jste si vybrali naše zařízení pro trávení volného času. Od září pro vás bude připravena řada zajímavých novinek, které jsou spojeny i se získáním mezinárodního certifikátu pro výuku badmintonu. Budou připraveny turnaje pro neregistrované a další projekty. V rámci získaných dotací provádíme rekonstrukci WC ženy, která vám zpříjemní pobyt u nás.

V tuto chvíli nás čeká omezený provoz pronájmu badmintonových kurtů a věříme, že i vy postupně naberete chuť a sílu pro další badmintonová utkání, která nás společně čekají od září. Do konce června budou hodiny pro veřejnost upraveny a budeme fungovat ve zkráceném režimu – Pondělí až čtvrtek. V měsíci červenci bude kompletní uzavírka haly v termínu od 1.7.2018 do 16.7.2018. Od 16.7.2018 bude provoz upraven v prázdninovém režimu a to termíny Úterý, Středa a Čtvrtek. Přesný rozpis volných termínů bude zveřejněn v sekci pronájem a přímo v on-line rezervaci. V průběhu prázdnin se ještě objeví termíny, kdy bude hala kompletně uzavřena a to z důvodu oprav a zkrášlení prostor, děkujeme za pochopení. Protože si svých klientů vážíme, tak jsme na léto připravili AKCI NA PRONÁJEM A TO JEDNOTNOU CENOU 150Kč/hodina. Pro klienty, kteří mají permanentku platí, že se jim automaticky prodlužuje termín o 2 měsíce, tak aby i oni mohli využít tuto LETNÍ AKCI. Akční cena pronájmu bude platit od 16.7.2018 do 31.8.2018.

Zde se můžete zaregistrovat o prázdninách: www.supersaas.cz/schedule/BaC_Kladno/Kurty

Od září nás čeká nová sezóna a rozhodli jsme se i nadále držet naše ceny, tzn. jednorázový pronájem kurtu 200Kč/hodina a v případě zakoupení permanentky na 10h je cena této permanentky 1.600Kč.

Za celý tým BaC Kladno, vám přejeme krásné letní prázdniny.

autor: Dan

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno