MČR U17

23.12.2022 08:45

Poslední letošní zastávkou na tour s názvem Mistrovství ČR jednotlivců bylo MČR kategorie U17. Zde byla možnost startu více našich hráčů, ale nemoc zastavila celkem 3. Naše barvy jako již tradičně hájila Malví Skrčená. Ta se díky celoročním výsledkům kvalifikovala přímo do všech disciplín. V mixu hrála s Dennisem Kerplem a jen koncovka nastavení 3 setu rozhodla, že se nedostali po pěkném výkonu do druhého kola. Ve dvouhře s přehledem porazila v 1. kole svoji soupeřku. Ve druhém kole se střetla s velice dobře hrající pohodě hráčkou SK Prosek Pha Vandou Sedláčkovou. Vanda již byla nad síly Malví, ale 2. kole je s ohledem na přípravu dobrým příslibem. Finále obstarala dívčí čtyřhra. Zde nastoupila po boku své parťačky Terky Czajové (Orlová Lutyně). V úvodním kole holky nezaváahaly a s přehledem po vítězství 2:0 přešly do čvrtfinále. Zde je čekala 3/4 nasazená dvojice - Paterová/Flieglová. Malví s Terkou po 1 prohraném setu sebraly sil a druhý set po velice bojovné hře patřil právě jim. Třetí set  byl bohužel pod taktovkou soupeřek, které zvítězily. Další letošní čvrtfinále a příslib, že při dobrém tréninku ta medaile je blízko.

Poděkování patří: @městokladno.cz, @victorsport.cz, @badmintonkladno.cz