NEJENOM BADMINTONEM SE BAVÍME...

03.06.2016 09:38

V sobotu 28.5.2016 se sešla parta nadšenců, které není lhostejný stav naší haly a okolí a vrhli jsme se do zkrášlování. Nejprve jsme upravili vstup do haly a vidět šikovnost rukou našich dvou vrchních okopávaček Janči s Adél bylo úžasné. Jiří nenechal nikoho na pochybách, že jeho rychlé sekané údery na kurtu vycházejí z pravidelné práce vrchní sekačky. Lukýno je vzrůstu malého, ale to je pro něj výhoda, protože mu byl svěřen úkol hodný jeho velikosti a nechali jsme ho vyšťourat staré dokumenty, které byly uzavřeny v tajné komnatě. Jeho nálezy byly shledány jako naprosto unikátní a děvčata hlásila třeba: „ je to je tréňa a on měl někdy vlasyJ)“. Rodina Dvořákovic to vzala z gruntu a vše se lesklo a třpytilo a protože chlapci jsou siláci, tak společně s technickým asistentem Liborem dali dohromady skříň plnou posilujícího náčiní. Ne jen tvrdou prací je člověk zabavován, někdy je potřeba dopřát pomocníkům trochu té vlastní iniciativy a třeba Libor se do toho pustil s vervou sobě vlastní a již teď se můžete kochat sbírkou padlých raket. Nebojte se dámy, až vás kladenský badmintonista tedy pozve do své svatyně na úžasnou sbírku. Libor rád dopřává své mysli odpočinek u hledání pokladů, a protože tato jeho kratochvíle se přenáší do mnoha podob, tak ten poklad jemu srdci nejbližší (materiálně samozřejmě) musel zvětšit i na mapách. Pro návštěvníky naší haly připravil na chodbě úžasný návod na cestu k pokladu a ten poklad je….

Jako správní reprezentanti našich klubových partnerů, tak jsme provedli nové rozvěšení reklamních panelů a zjistili, že jich máme hodně a jsme za to rádi.

A já, no klasicky jsem dělal dozor, naběhal miliony kroků, opakovaně jsem vyklidil a uklidil kancelář tak, abych jí úspěšně opět zaneřádil klasicky předsedovskými potřebami jako je kolečko, barvy, motyčky a ceny do turnajů.

Všem pomocníkům moc děkuji, vážím si vaší pomoci a věřím, že budeme inspirací pro ostatní členy klubu. Všichni se chcete cítit dobře v hale, kde trávíte čas a každá přiložená ruka i ručička opravu pomáhá.

Čeká společná akce na závěr sezóny, tak se těším na co největší účast. Pozvánka: rvd2016.jpg (307768)

Jiří, sekáč to kladenský:)                                                Dříve se říkalo rudá záře nad Kladnem, to je minulost, nám tu září Janička:)

Víte jak zjistíte, že není upír, no klasička ne, je vidět v zrcadle:) A tady kluci využili všech svých dovedností...

Dáša vzala úklid z gruntu

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno