NEJMENŠÍ BB V AKCI

13.04.2018 15:25

V neděli 8.4.2018 jsme pořádali 2. kolo letošního ročníku KJC (Kladno Junior Cupu). Do naší haly se sjelo celkem 27 hráčů (15 kluků a 12 holčiček). Nejmenší badmintonový bojovníci (BB) byli rozděleni do 4 skupin, kdy největší holčičky si zahrály v 7 členné skupině, menší holčičky v 5 členné skupině, kluci byli rozděleni do 3 skupin a z těch ještě vznikla podskupina těch nejmenších.

Kladenské barvy hájili Samík Zámiš, Natík Skrčený a Malvíče Skrčená. Natík se Samikem bojovali mezi největšími a Natík si ještě přidal zápasy ve skupině nejmenších. Malvíče si odnesla porci 6 zápasů, kdy k nejhezčím patřilo finále proti Terce Grznárové. Malvíče po hezkém výkonu a díky veliké bojovnosti celý tento turnaj vyhrála. Natík si stejně jako Samik odnesl 1 vítezství ze skupiny a potom ve skupině BBB (benjamínků badmintonových bojovníků) přidal ještě 1 vítezství a skončil na krásném 3. místě.

Poděkování patří Městu Kladno, manž. Skrčeným.

Již teď se těšíme na poslední kolo 20.5.2018, kde se může zapojit každý. Na tomto turnaji bude následovat vyhlášení celého jarního seriálu KJC 2018.

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno