NOVÉ KLUBOVÉ AKCE NA PŘELOMU ROKU

07.12.2013 12:24

Rok 2013 se nám blíží ke svému konci, ale badmintonová sezóna se nadechuje naopak ke svému vrcholu. Tím vrcholem by měla být MČR, KP. V rámci celoroční přípravy a rozdělení tréninkové sezóny do těchto etap, jsme připravili na vánoční prázdniny příměstské kempy. Každý den mimo silvestra  a nového roku proběhnou tréninkové jednotky pro jednotlivé skupiny. Během tohoto týdne do 13.12.2013 vyvěsíme termíny a nominace hráčů, kteří se těchto příměstských kempů mohou účastnit. Kemp bude formou dopoledního a odpoledního tréninkového bloku. Cena za jeden blok je 300Kč, za dva během dne 500Kč. Cena obsahuje halu, trenéra a míče. Budou pro svěřence připraveny tréninky naplněné množstvím zajímavého badmintonu.

Další akcí, která nás čeká, je novoroční běh lesy tajemné Kožové hory. Jedná se o novou klubovou akci, které se mohou účastnit všichni, kteří chtějí začít nový rok aktivně. Sraz bude 1.1.2014 u naší haly za každého počasí v 13 h, čeká nás příjemné proběhnutí stezkami mýtických bytostí našeho lesa, které nám předají svoji sílu do další části sezóny. Startovné je cukroví a dobrá nálada.

V pátek 3.1.2013 nás čeká první ročník zimního setkání Rodiče vs. Děti. Startovné za dvojici je 100Kč a čekají nás 3hodiny klubového zápolení o novoročního krále a královnu.

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno