OBLASTNÍ PŘEBOR 2016

17.01.2016 19:12

Sezóna nám začíná a jako každý rok, tak jsme ji zahájili Oblastním přeborem dospělých. Pro letošní rok jsme se pořadatelem stali my. Tento turnaj je poslední možností, jak se kvalifikovat na MČR jednotlivců. Letošní ročník patřil k těm hodně obsazeným. Celkem se o tituly Krajských přeborníků sjelo 9 žen a 20 mužů. Je velice pozitivní, že naše barvy hájí naši mladší svěřenci, kteří se již začínají prosazovat. Turnaj byl zahájen smíšenou čtyřhrou. V této disciplíně bylo velice dramatické finále mezi J. Stehlíkem s L. Krejčovou proti rodinné dvojici Skrčených. Soupeř z Králova Dvora se nakonec radoval z výhry po výsledku 21/19 ve 3. setu. Ve dvouhrách jsme byli úspěšnější v něžnější části týmu a to 2. místem P. Janošové a na 3.-4. místě skončily J. Skrčená a V. Řehořová. Další medaile jsme posbírali v dámské čtyřhře. Stříbrné skončily J. Skrčená s V. Řehořovou a úspěšný nástup mladé generace podtrhly bronzovou medailí P. Janošová s A. Srbovou. Zlatou tečku a postup na MČR jsme si nechali na závěr celého turnaje. V mužské čtyřhře nastupovali celkem 3 naše dvojice. Naši mladí O. Pokorný s M. Štětinou, kteří po hezkém boji podlehli v prvním kole. Naše seniorská dvojice J. Konupka s P. Jermanem svojí se snažili svojí bojovnou hrou postoupit do semifinále. Poslední zástupci J. Jirásek s D. Skrčeným měli vytýčení jediný cíl a tím bylo celkové vítězství, které jedině zajistilo postup na MČR. Tento cíl se podařilo splnit a 4 společný start na MČR je před námi.

Všem hráčům děkuji za úžasnou reprezentaci a gratuluji k dosaženým výsledkům. Veliké poděkování patří organizační dvojici J. Modlinger s E. Husarou a jako poslední dík patří našemu barmanu P. Janošovi.

Příští týden nás čeká poslední kolo základní kolo extraligy a pak příprava na domácí největší turnaj, kterým MČR jednotlivců v Karviné.

VÝSLEDKY: Výsledky OP dospělí Kladno 16.1.2016.xlsx (83607)

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno