OBLASTNÍ PŘEBOR KATEGORIE U13 A U17

25.10.2015 13:19

Letošní již druhé kolo turnajů o postup na MČR jednotlivců v kategoriích U13 a U17 bylo odstartováno na Kladně. Na Oblastní přebor v kategorii U13 dorazilo celkem 4 dívky a 7chlapců. V této kategorii potvrdil dobrou formu Jan Altera, který vyhrál všechny 3 disciplín a stal se 3 násobným krajským přeborníkem. Nejlepší výkon předvedli v čistě kladenském finále Jan Altera proti Radkovi Janošovi. Tento napínavý souboj skončil v prodloužení 3 setu 23/21 ve prospěch Honzíka Altery. Čtyřhru chlapců vyhráli společně s Radkem Janošovem a mix ukořistil Honzík společně s Magdou Tyrerovou z Nového Knína.

V kategorii U17 se nám podařilo získat titul naturalizovaným kladeňákem Martinem Štětinou, který se u nás připravuje. Titul krajského přeborníka získal ve dvouhře chlapců, čtyřhře chlapců s Janem Holečkem (So Nový Knín) a v mixu společně s Veronikou Čihákovou skončili na 2. místě. Další medailová umístění se podařilo získat Michalovi Morávkovi ve čtyřhře chlapců. Stříbrný úspěch zaznamenaly naše dívky Adél Srbová s Peťou Janošovou. Velká bojovnost a zlepšení výkonu pomohla dívkám k zisku titulu vícepřebornic. Poslední výkony Adél napovídají velké zlepšení a říká si o nominaci do družstva dospělých:). Jen tak dále.

Rád bych poděkoval všem pomocníkům, kteří zajistili chod baru. Poděkování patří všem hráčkám a hráčům, kteří reprezentovali klub. Poctivá příprava začíná přinášet ovoce v podobě vítězství, nebo vyrovnaných utkání. Je třeba i nadále trénovat na 100%, protože bez řádné přípravy se výsledky nedostaví.

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno