OBLASTNÍ PŘEBORNÍCI I STŘÍBRNÍ DRUŽSTEVNÍCI

30.09.2020 11:28

Poslední zářijový víkend jsme si vyhradili pro turnaje kategorie U15, nejprve v sobotu Oblastní přebor družstev a v neděli Oblastní přebor jednotlivců. Na obou turnajích jsme měli zastoupení našich hráčů. V sobotu na domácích kurtech jsme se střetli o titul přeborníka družstev a také o šanci postoupit na MČR družstev kategorie U15. Náš tým byl z důvodu karantény oslaben o Bětušku, ale ostatní se mohli dostavit a ukázat co v nich je. V prvním utkání jsme se střetli s favoritem turnaje BK Benátky n. J. Naši hráči podali velice bojovný výkon a podařilo se hrát zápasy na 3 sety. Bohužel náš soupeř byl připraven více a zvítězil. V dalším utkání jsme hráli přímo o 2. místo se soupeři z BK Králův Dvůr. V tomto utkání chtěli naši hráči prodat co mají natrénováno. Do utkání vlétli naši hráči jako hurikán a po vítězství 6:1 jsme mohli slavit 2. místo a nad hlavu pozvednout pohár.

V neděli naše hráče čekal turnaj OP kategorie U15 a naši hráči byli připraveni. Ve smíšené čtyřhře startovala 2jice Malvínka Skrčená se Štěpánem Krunclem. Nejhezčím utkáním bylo semifinále, kde otočili utkání po 1 prohnaném setu a zvítězili 2:1 a postoupili do finále. Samotné finále vyznělo lépe pro soupeře a zisk stříbrných medailí bylo hezkým začátkem turnaje. Dvouhry přinesly úspěch pouze v dívčí části startovního pole. I zde medaili získala Malvínka a ta byla bronzová. Zajímavostí byl start teprve 10letého Náti Skrčeného ve dvouhře, který se probojoval do čtvrtfinále. Čtyřhry vyzněly ze všech disciplín nejlépe. Chlapecká část získala 2 bronzové – Kristian Škvára s Jakubem Svobodou a Náťa s Matějem Červenkou (BK Králův Dvůr). Pro stříbrné medaile si došli Š. Kruncl s Janem Mikulou (BK Hořovice) a zlatou tečku za fajn turnajem udělala dívčí čtyřhra. Zlatou medaili získala Malvínka s Terkou Jirákovou (BK Hořovice) a uzavřela tak úspěšný turnaj v podobě zisku všech medailí.

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno