OD NEJMENŠÍCH PO DOSPĚLÉ DRUŽSTEVNÍKY

06.12.2017 16:36

První adventní víkend jsme vypustili naše svěřence do badmintonového světa, ale jako správní našeptávači jsme je vypustili připravené. Nejprve v sobotu se „A“ a i „B“ tým vypravil na horkou půdu letitého Středočeského rivala v soutěžích družstev, a to na kurty Benátek nad Jizerou. Letos hrajeme 2. regionální ligu a oba týmy se snaží co nejlépe uspět. Náš „A“ tým čekal první křes ohněm, kterým bylo utkání o průběžné 1. místo s „B“ týmem Benátek nad Jizerou. Utkání mělo ten správný sportovní náboj a přes některé nečekaně prohrané zápasy (3.dvouhra mužů a mix) se podařilo vyhrát více nečekaných utkání pro náš tým (2. dvouhra muži a dvouhra ženy). Většina utkání se hrála na 3 sety tzn, končila 2:1 a byla velice napínavá. Podařilo se nám porazit přímého konkurenta v boji o postup do baráže o 1. ligu a tím jsme udělali první malý krůček k tomuto letošnímu plánu. Náš „B“ v čele s kapitánkou Mirčou se srdnatě pere o medailové umístění v této soutěži a v sobotu zvítězil v obou svých utkáních, Soupeřem našeho „B“ týmu byl So Dobřichovice a BK Králův Dvůr „B“. Zde by se dal pochválit celkový výsledek a snaha uhrát dobrá utkání, ale je zde potřeba říci, že se někteří ještě stále učí správnému přístupu před utkáním i v utkání a tento nešvar je i v „A“ týmu. Ale naši hráči jsou vnímavý a brzo bude i tato malá kaňka na kráse odstraněna.

V neděli jsme do světa vypustili naše nejmladší a tito nesli prapor našeho klubu: Kačka Svobodová, Malvínka Skrčená, Eliška Čiháková, Štěpán Kruncl a Natík Skrčený. Naši hráči se vrhli hladově na své soupeře a bylo se na co koukat a na závěr i blahopřát. Nejvíce soupeřů přežvýkala v nejmladší kategorii Eliška Čiháková, která skončila na 2. místě mezi všemi a mezi dívkami vyhrála. Natík  skončil na krásném 10. místě, kdy je ještě – 2 roky od oficiální kategorie, Malvínka skončila v mladších dívkách na 11. místě a to se 4 výhrami a 2 prohrami, Kačka skončila na 19. místě ve stejné kategorii a Štěpik skončil neporažen, protože vždy 1 set vyhrál a 1 prohrál. Zde se hraje na 2 sety a počítají se míče.

Jsme velice rád za příkladnou reprezetnatci našeho klubu a doufám, že příště nás vyrazí daleko více:).

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno