OD PLZNĚ AŽ PO TĚŠÍN

17.01.2024 10:03

První lednový víkend se naši hráči rozjeli od západu na východ naší republiky. Trojice hráčů K. Charvátová U15, M. Brož U17 a V. Širmer U17 startovali na turnaji v Plzni. Naši hráči se do soubojů se soupeři se rvou sobě vlastní a povedlo získat 1 medaili – Kája ve dvouhře dívek krásné 3. místo, Vašek vyhrál pavouka ve skupině o 9.-16.místo a Martin skončil ve čtvrtfinále ve skupině 9.-16.místo. Malví Skrčená startovala na 45. ročníku Těšínského poháru – GPA dospělých. Pro Malví jsou toto starty na turnajích, které jsou kontrolní pro zjištění, zda cesta v přípravě je nastavená správně a kde je potřeba přidat. Los v mixu a 4hře na 1. kolo byl opravdu z těch pekelnějších. V mixu společně s Jakubem Raškou nastoupili proti M. Janáčkovi s L. Černou – Český Krumlov. Chvíli trvalo, než si Malví s Kubou zvykli na rychlost hry, ale pak se podařilo zahrát velice slušný výsledek, a i předvedená byla velice povedená. Do dílčích úspěchů se počítá 1x eso na Míru a Kubovi se podařilo prostřelit soupeře údery, které na ně používali soupeři. Ve dvouhře se Malví podařilo porazit L. Paterovou a postoupit do čtvrtfinále. Zde narazila na pozdější vítězku turnaje L. Černou. Ta předvedla bezchybnou herně vyspělou hru a moc toho Malví nedovolila. Každý dílčí úspěch je příjemný pro pokračování v tréninku. Teď je před námi kvalifikace na MČR dospělých a uvidíme kolik našich svěřenců bude startovat na vrcholu domácí scény.

Děkujeme za podporu Město Kladno, Victorsport.cz, NSA a klubu. Velké díky také fanouškům, kteří nás celou dobu podporovali, bez vás by to nešlo.

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno