PANE MISTŘE MŮŽEME OSLOVIT 6 KOLEGŮ

04.06.2024 10:42

Na den dětí jsme se dočkali řady titulů pro hráče, kteří nejsou dětmi už řadu let a i přes toto si stále rádi hrají. Hrají rádi badminton a jak říká klasik: „Tebe, tebe přeperu vždycky“, tak v tomto duchu jsme startovali na MČR veteránů pro rok 2024. Letošní sestava čítala celkem 6 zástupců našeho klubu: Tereza Náprstková, Jiří Modlinger, Zdeněk Homolka, Jiří Konupka, Vratislav Vlk a Dan Skrčený. MČR pořádalo město Plzeň a národní tréninkové centrum zažilo plný dům, což při tréninkách reprezentace dospělých moc nezažívá. Při účasti 125hráčů a hráček se povedlo našim zástupcům posbírat řadu úspěchů. Tereza Náprstková získala bronzovou medaili a užila si dosyta i další disciplíny. Naši hoši v kategoriích: 45+ Skrčený získal stříbro ve dvouhře a 1.místo tedy titul mistra ČR ve čtyřhe s Filipem Stádníkem. Jednalo se o jejich 1 zlaté medaile po sbírce asi 5 stříbrných z předchozích let. V kategorii 50+ se podařil neskutečný kousek dvojici Vlk-Konupka, když přes bojovný výkon prošli do finále, kde je čekali několika násobní mistři ČR Jurka-Gregor. Po prvním odevzdaném setu, se nadechli naši hráči k neskutečnému výkonu a obratu a po soustředěném výkonu a útočně laděné hře mohli po proměněném matchballu zahodit rakety a užít si ten pocit vítězů MČR. Nebylo titulům konec, to když v kategorii 65+ získali zlatou medaili ve čtyřhře Jiří Modlinger společně se Zděndou Homolkou. Dovršení zlaté sbírky přinesl Zdeněk Homolka v kategorii 65+ ve dvouhře, kde si chytře poradil se všemi soupeři a s hláškou: „jsem slíbil vnoučatům 2 zlata“, ukázal všem, kdo je pánem této kategorie. Sluší se říci, že ještě 1 stříbrná medaile byla pověšena na krk našeho hráče, a to v kategorii 55+ ji získal Jiří Konupka.

Veliká gratulace k zisku titulů a medailí na domácím šampionátu a můžete nám říkat pane mistr.

Poděkování patří BaC Kladno a našim partnerům v čele s Městem Kladno, NSA, VICTORSport.

Výsledky:  www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=a5c15ba7-c26d-447d-93c4-34c0dd1ac57a

Fotogalerie: www.rajce.idnes.cz/badmintonplzen/album/mcr-veteranu-2024

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno