POLOVINA SEZÓNY, MODERNIZACE HALY

03.07.2023 13:39

K 29.6.2023 jsme ukončili 1 ½ sezóny 2023. Máme za sebou velice vydařenou část sezóny, kdy se nám dařilo jak v části turnajů pro jednotlivce – zisk řady medailových úspěchů ve všech kategoriích od nejmenších U9 až po veterány. Všem úspěšným našim reprezentantům a jejich trenérům děkujeme. Věříme, že v další části sezóny se do seriálu turnajů zapojí další členové. Na poli družstev jsme uspěli tak, že tým „B“ vyhrál 3. regionální ligu a v následné kvalifikaci se družstvu podařilo postoupit do 2. regionální ligy. Náš „A“ tým skončil v 1. lize na krásném 2. místě a naší největší výhrou je to, že příští sezónu se vracíme do skupiny západ a je šance, že náš tým budete moct vidět hrát v naší rekonstruované hale.

Asi nejdůležitějším bodem sezóny 2023 je rekonstrukce naší haly. K 30.6.2023 máme hotovo zateplení západní části fasády, výměna copolitové stěny a nejnověji je kompletní nové osvětlení hlavního sálu haly. V září nás čeká poslední a neméně důležitá část modernizace, kterou je výměna podlahy. Nová podlaha bude Taraflex a můžeme se těšit na úžasný a moderní povrch, který posune halu do 21. století. Děkujeme všem, kteří se na této obrovské akci podíleli, hlavní dík patří Statutárnímu město Kladno, které přispělo dotací 2.mil na akci.

Chtěl bych touto cestou oslovit všechny členy klubu a další zájemce o finanční pomoc na novou podlahu. Informace k problematice naleznete zde: motivačni dopis podlaha 2023_07_23.pdf (1175410)

Děkuji všem, kteří už jste začali přispívat a pomáhat klubu, věříme, že společně to dokážeme. Všichni jsme 1 tým všichni jsme Badminton Club Kladno.

Přeji všem za náš klub krásné léto a sezóna začíná pro závodní hráče od 1.8.2023 (odstávka haly od 1.7. do 31.7.2023) a veřejnost si může vyzkoušet nová světla také od 1.8.2023, rezervaci kurtů naleznete zde - PRONÁJEM KURTŮ

Děkujeme za podporu Město Kladno, Victorsport.cz a klubu. Velké díky také fanouškům, kteří nás celou dobu podporovali, bez vás by to nešlo.

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno