ROZHOVORY Z LIGY I. IVO STOKLAS

15.11.2015 19:29

První kolo extraligy je za námi. Jak se Ti hrálo v novém týmu?

V novém týmu se mi hrálo fantasticky! Máme skvěle vyváženou partu lidí po všech směrech a vše šlape tak nějak.. automaticky. Bohužel toto se úplně nedá říct o všech týmech, kde jsem v minulosti působil. Ale o to víc si toho cením!

Podařilo se nám vyhrát jedno utkání, ve druhém jsme bohužel prohráli. Jak bys zhodnotil/a obě utkání?

První utkání jsme kontrolovali, nicméně myslím si, že výhra mohla být vyšší. Na konci základní části se může hodit každý bod, a kdo ví, zda nám právě z tohoto zápasu nebude chybět. V neděli s Benátkama to bylo těžký, prohra 2:6 zamrzí, ale asi je spravedlivá. Zde si trochu vyčítám svůj výkon, který nebyl optimální. Nicméně věřím, že svoje maximum si schovávám na horší časy – historie se někdy opakuje. Až na to, že tentokrát už teda nejsem náhradník :).

BaC Kladno je klub, kde se snažíme připravovat pro hráče domácí prostředí. Jak se Ti u nás líbí?

Tak je třeba říct, že já se narozdíl od zbytku hostujících hráčů, vracím po nějakém tom roce do známého prostředí. Upřímně, chtěl jsem domácí prostředí a fanoušky vyzdvihnout již u první otázky, ale pak jsem zjistil, že bych trochu předbíhal J. Ale zpět k otázce – Kladno má, dle mého názoru, nejlepší domácí prostředí ze všech týmů v Extralize. Myslím si a věřím, že to může být ten rozhodující faktor v zápasech s Dobruškou a Plzní! Proto doufám, že na příští kolo dorazí (pokud je to vůbec možné) ještě o pár fanoušků více, budeme Vás potřebovat!

Na každé domácí utkání připravujeme originální pozvánky. Je nějaká, která se Ti nejvíce líbí? Máš nějaký nápad na pozvánku podle Tvého oblíbeného filmu?

Nejlepší rozhodně byla pozvánka s Bondem – extraliga jeden bod nestačí. Shodou okolností jsem v tom utkání byl součástí kádru protivníka a jeden bod Kladnu nakonec opravdu nestačil. Nicméně tyto “temné“ časy jsou minulostí a jsem si jist, že letos to s Kladnem do playoff dotáhnem.

Co se týče pozvánky, nápad mám. Mezi mé oblíbené filmy nepatří, nicméně nemůže mě nenapadnout pozvánka ve stylu: Titanic – kdo půjde ke dnu?

V dalších utkáních budeme hrát o šanci postoupit do čtvrtfinále. Na co bys pozval naše fanoušky?

Na proklatě vyrovnané zápasy a spoustu emocí při nich!

Děkuji a těším se na další společně odehrané zápasy.

autor:Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno