ROZHOVORY PŘED FINÁLE PLAY-OFF 2014 III.

09.04.2014 21:24

Další zajímavý kousek do naší sbírky hráčů je 10ti násobný medailista z MČR.

Jan Jirásek

Občas je dobré mít krytá záda a zde je pokrytí prvotřídní..:)

Ahoj, za námi je základní část Extraligy a úspěšně zvládnuté čtvrtfinále proti černému koni soutěže USK Plzeň. Jak hodnotíš základní část a samotné čtvrtfinále?

Myslím, že vše dopadlo tak jak mělo a vždy někdo ten rozhodující bod přinesl – takže super.

Podařilo se nám na soupeře dobře připravit ve čtvrtfinále, loňský nápad s neholením tváří se osvědčil. Co z tvého pohledu udělalo to, že vcelku nový tým se stmelil a ve čtvrtfinále předvedl asi nejlepší výkon?

Podle mě je důležité, že jsme všichni v pohodě a není tady žádný velký prudič.

Máme před sebou finále soutěže. Je to tvé první finále, případně pokud ne vzpomeneš si kolikáté a na které nejraději vzpomínáš?

Během působení v Meteoru jsem hrál finále často, ale kolikrát přesně nevím. Nejraději vzpomínám na vyhrocené bitvy o titul s Benátkama.

Všichni se nás ptají na ambice, často odpovídám, že si chceme dobře zahrát a nechat na kurtu vše, jak to vidíš s našemi ambicemi a jakou jsou tvoje vlastní ambice na tento turnaj?

Podle mě jsme naše ambice naplnili už postupem do final four. Mezi ostatními třemi adepty na titul jsme jasný outsider, ale zkusíme do toho jít naplno a uvidíme na co to bude stačit.

Celý rok se snažíme vymýšlet různé zajímavosti a drobné upoutávky na naši domácí nejvyšší soutěž. Jak toto vnímáš? Vyhovuje ti z mého pohledu utajovaná prezentace našeho klenotu ČBaS a někdy i ze strany samotných aktérů, nebo vnímáš pozitivně naší snahu o oživení a zpestření marketingu BaC Kladno?

Myslím, že to co se pro ligu vymýšlí na Kladně, jsem nikde jinde neviděl a je to určitě super.

Máme před sebou semifinále, ve kterém se střetneme s obhájci a velkým adeptem na titul. Jaká je motivace pro Tebe a jak to vidíš s námi letos?

Jak jsem psal, určitě nikdo z nás nejde na kurt s tím že chce hladce prohrát.

Mám pro vás připravené překvapení pro zvýšení výkonu, zkusíš uhodnout jaké?

Ferrari?

Na co pozveme naše fanoušky, bez kterých by to nešlo?

No přece na nás :)

Díky a hodně štěstí od soboty 12.4. do neděle 13.4.2014.

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno