SOUSTŘEDĚNÍ TALENTOVANÉ MLÁDEŽE-STARŠÍ ŽÁCI

01.01.2014 10:47

Od soboty 28.12. do neděle 29.12.2013 se uskutečnilo další soustředění talentované mládeže, kterého se účastnili nominovaní hráči i z našeho klubu.  Celkem náš klub zastupovalo 7 hráček a hráčů. Tréninky byly zaměřeny na správnou odrazovou techniku a přechod z obrany do útoku. Celkem jsme odehráli 10hodin badmintonových tréninků. Dále jsme pracovali na zvýšení fyzické kondice a trocha mentálního cvičení formou hry Aktivity. Celá skupina pracovala v maximálním nasazení a únava po absolvování soustředění byla odměnou za dobrou práci:). Celková skupina čítala 11 členů. V rámci udržování celkové mentální svěžesti jsme zapojili do tréninkového programu největšího klikaře soustředění Radka Slavíka (TJ Týnec nad Sázavou)-odklikoval cca 500kliků, pro naší dámskou část soustředění jsme povolali hrdinu ze seriálu Pobřežní hlídky Myče – Kryštof umyl tolik nádobí jako za celý rok a protože ho nový koníček tak pohltil, tak často myl i umyvadla po tom, co tam umyl nádobí:).

Pár důležitývh dat z fyzické přípravy:

Skoků za 2 cvičení se švihadlem: 12766

Myč ve své oblíbené póze a s větrem čechrajícím jeho vlas

Všem účastníkům děkuji za přístup k tréninkům a věřím, že ve druhé polovině sezóny jim soustředění pomůže k dosažení vítězství.

FOTOGALERIE: https://badmintonkladno.rajce.idnes.cz/zimni_soustredeni_2013/

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno