STŘÍBRNÉ HUSTOPEČSKÉ BADMINTOBRANÍ

11.10.2016 09:33

Víkend byl pro náš klub další turnajový a cesty našich svěřenců nejmladší klan zavedly do Benátek nad Jizerou, kde se konal Středočeský pohár družstev U13. Starší mláďata vzala do svých rukou rakety a baťůžky a vyrazila směr Hustopeče. V tradiční vinařské oblasti se konal turnaj kategorie GPB U17. Naše modrobílé barvy hájili Adél Srbová, Vojta Dvořák a Míša Morávek. Ještě jsme přibalili na cestu naší hráčku na hostování Verču Čihákovou. Cesta proběhla pohodově, společensky jsem reprezentoval já a pátek jsme uzavřeli taktickým sledováním Avatara.

Turnaj se rozeběhl v mixech, kde si Míša se svojí parťačkou Kačkou Mikelovou prošli křestem prvního těžkého losu, ale projít do dalšího kola se jim nepodařilo. Vojta s Adél byli nasazený pár 3-4. První kolo zvládli, ve druhém se již tolik nedařilo. Přesto každý uhraný a vyhraný zápas Adél je moc fajn a to z důvodu, že jsme rádi, že zas může hrát a nemoci nechává také pro jiné.

Největšího úspěchu se podařilo získat našim hráčům ve čtyřhrách. Nejprve Adél s Verčou se prokousaly do čtvrtfinále, kde sice skončily, ale jak jsem byl informován, své důstojnosti dostály a prohrály se ctí. Naši chlapci Vojta s Mišou, si zahráli krásné zápasy. Jako trenér jsem sice trošku zestárl, ale za těch pár stříbrných vlasů to stálo:). Od prvního kola po semifinále hráli vše na tři sety a skoré 21/19 je u kluků hodně populární. Kluci předvedli bojovnost, chuť hrát, pár exhibičních zákroků, 2 zlomené rakety a jedny prošláplé boty. Výsledkem je úžasné 2. místo a jsem rád, že to cinklo zase o stupínek výše.

Všem děkuji za dobrou reprezentaci klubu a před nominačním turnajem na MČR nás čeká juniorská badmintonová pauza.

Výsledky: https://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=BA934400-8F35-425A-8B94-EA62F473E3FB

PS: poděkování patří také paní Ivě Mušákové ze společnosti VICTOR Sport, která zajistila náhradní obuv.

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno