TURNAJOVÝ MARATON

08.05.2015 21:45

Zítra startuje letošní poslední MČR a to kategorie U17. Na tomto MČR nás budou reprezentovat děvčata Anežka Nováčková a Petra Janošová. Peťa bude letos hrát již na svém druhém MČR a ještě jí čeká největší sportovní událost dětí a tím je Letní olympiáda dětí a mládeže. Peťa se poctivě připravuje a dnes s dalšími hráči a pomocným personálem absolvovala fyzickou přípravu. Věřím, že letošní los bude konečně přívětivý a Peťe se podaří uhrát co nejlepší výsledek. Zde můžete sledovat výsledky našich hráček.

Minulý víkend se bojovalo na opačných stranách věkových kategorií. V juniorských kategorií U9-U11 naše hráčky a hráči ještě sbírají zkušenosti, ale každý turnaj je vidět velké zlepšení. V seniorských kategoriích naši bojovníci bojovali na prvním oficiálním MČR seniorů. Zde už máme mnoho zkušenosti a opět naši „veteráni“ přivezli medaile a i mistrovské tituly. Nejlépe si vedl Zdeněk Homolka – 2x zlatý, Jiří Modlinger 1x zlatý a 1x bronzový, Jiří Konupka 1x stříbrný a společně s Pavlem Jermanem bronzová medaile. Velká gratulace k získaným medailím.

Dnes jsme se vrhli do příprav na zimu. Jak je oblíbený citát z jednoho populárního seriálu – zima se blížíJ. Děkuji všem za pomoc a věřím, že závěrečné grilování dodalo všem zase plno sil.:) Poděkování patří Dufkovic, Srbovic,Oldovi, Láďovi, Jardovi, Vojtovi De a především Janošovic J.

Výsledky MČR U17: https://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=C630EC7E-7B67-4835-B135-C902E644E1AB

My Ti Peťo přejeme hooodně štěstí:)

Adél sekyrkový tanec....

Chlapi sobě....

Vojta De, práce všeho druhu:)

autor: Dan

 

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno