ÚSPĚŠNÉ ZAHÁJENÍ SEZÓNY

06.09.2016 09:15

Druhá poloviny sezóny je zahájena a pro náš klub více než úspěšně. Náš jediný zástupce Honzík A. startoval na otevřeném turnaji GPC U13 a jak dopadl si můžete přečíst zde:

Po roce jsme opět zavítali do západního cípu naší republiky a to do Aše, kde se konal 3. září otevřený turnaj Grand Prix C kategorie U13, U17 v disciplínách čtyřhra chlapců, dívek a smíšená čtyřhra, kterého se zúčastnil jediný zástupce našeho klubu Honzík Altera. Spoluhráči byli Matěj Šilhan z TJ Jiskra Nejdek, s kterým se rozehrává na další těžší turnaje a Markéta Flachsová z domácího oddílu Badminton VK Aš s kterou hrál poprvé. Hrálo se v každé disciplíně ve skupinách s postupem do play off. I přes nedostatky ve hře a prasklý výplet po prvních odehraných úderů na raketě Victor musím vyzdvihnout snahu Honzíka něco vyhrát. Tento turnaj hodnotím výsledkově jako velmi úspěšný, protože si vezeme z Aše jednu zlatou medaili za čtyřhru chlapců a bronzovou medaili za smíšenou čtyřhru. Rád bych opět poděkoval pořadatelům za dobré zvládnutí celého turnaje. 

autor: Martin A.

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno