VÝLET DO POLSKA

05.05.2015 08:09

Další letošní zastávka na MČR byla v Orlové. Naším cílem bylo MČR kategorie U13. Když už jedeme až na kraj světa, tak jsme se zajeli podívat i do Polska. Je pravda, že řidič už byl asi lehce unavený a tak prostě minul poslední odbočku na dálnici. Ubytování jsme měli v penzionu Pepa, který strážil úžasný hlídač Čaki.

Samotný turnaj pro naše nejmenší začal okolo 6 ranní, když jsme si za obdržené góly v síti našich hokejistů udělali pár kliků. Výběh do lesa, seznámení s místní vysokou, výborná snídaně doprovodného personálu a hurá směr hala.

Pozitivní bylo, že přes setkání s místními obyvateli v restauraci a následném sportovním vyžití na ubytování se nikomu nic nestalo a čekali jsme na to jediné, nás zajímalo a to byl dobrý los. No potkat ještě jednou takového losa, tak už ho fakt sestřelím..:)

Předvedené výkony bych hodnotil pozitivně a všechny věci co máme opravit, jsem si zaznamenal. V mixu se dařilo nejvíce Michalovi M. s Adélou S. a prošli po dobrém výkonu do druhého kola. Bohužel stop jim udělal dvojice Janoštík/Krpatová. Výkon to byl pěkný, ale vítězství soupeře. Radek J. hrál s Adélou Brejchovou a ta nám připravila zajímavé zpestření v podobě fota na FB s titulkem, tak jsme na turnaji v Jihlavě… No ráno dorazila do haly a nebyly v Jihlavě s trenérkou Markétou Holečkovou, ale v Jičíně. V prvním kole se bohužel do hry Radek s Adélou nedostali a bylo to pro mě stopka hned v úvodu.

Ve dvouhrách měl Jan Altera těžký los v podobě nasazeného Hory, ale Honzik je bojovník a nedal svou kůži lacino. Radek bojoval ve svém úvodním utkání také, ale více bojoval se svojí nervozitou a ta bohužel vyhrála. Michal předvedl solidní výkon v prvním kole a věřili jsme, že druhé kolo proti obávanému Švejdovi se nám také podaří zvládnout. Soupeř to viděl jinak a po prvním setu, kdy Michal hledal recept, se podařilo ve druhém setu více zabojovat a korigovat výsledek. Adéla Schořová ukázala v prvním kole pevné nervy a zvítězila nad Julií Hejnovou. Ve druhém kole jí stop vystavila Nela Němcová. Do čtyřher jsme vkládali nejvíce nadějí, ale jak zaznělo v úvodu, los to viděl jinak. Čtyřhra dívek byla těžkým oříškem a bohužel putování Adély S. s Terezou Charyparovou bylo ukončeno hned v prvním kole a to se bohužel opakovalo i ve čtyřhře Honzika s Ráďou, kteří los měli přízniví, ale výsledek už ne. Poslední želízko v turnaji byla dvojice Michal s Karlem Wanke. Kluci bojovali srdnatě, krásné výměny, bohužel možná trocha přemotivování a štěstíčko putovalo někde mimo ně, přispělo k tomu, že po velké bitvě odcházeli kluci s prohrou a smutkem v očích.

Život a ten badmintonový jde dál, víme, kudy vede cesta do Polska a i ta tréninková. Poděkování sluší všem fanouškům, my ty medaile přivezeme:).

O víkendu nás čeká další MČR, kam se kvalifikovaly naše hráčky Petra Janošová a Anežka Nováčková.

Výsledky zde: https://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=61B3AEF3-F14C-4552-AE52-11DFBC65DC72

Fotodokument naleznete v galerii.

autor: Dan

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno