Závěrečné kolo soutěže smíšených družstev U13

18.05.2015 12:58

V sobotu 16. května se uzavřela poslední soutěž smíšených družstev, které se BaC Kladno zúčastnil, a to kategorie mladších žáků U13. V Radonicích náš oddíl reprezentovalo sedm statečných ve složení: Adéla Schořová, Adéla Brejchová, Magdalena Tyrmerová, Michal Morávek, Jan Altera, Vojtěch Volf a Radek Janošov. Před posledním kolem patřilo našemu družstvu průběžné první místo, ale mělo odehráno o jeden zápas více než náš největší soupeř, družstvo Radotína A, se kterým jsme minule bohužel prohráli. V tomto kole nás čekala dvě utkání proti týmům Astry Praha A a Astry Praha B. Do prvního utkání jsme proti velice silnému soupeři nasadili nejsilnější možnou sestavu a podařilo se nám vydřít výhru 5:2. O body se postarali obě Adély, Majda a Michal. Ve druhém utkání, které jsme vyhráli poměrem  6:1,už se svých výher dočkali i Honza, Radek a Vojta. Po skončení tohoto kola následovalo vyhlášení výsledků celé soutěže. V konečném pořadí vybojovalo naše družstvo celkové druhé místo za vítězným družstvem Sokola Meteor Radotín A.

Všem hráčům a hráčkám, kteří se během roku podíleli na tomto skvělém výsledku, gratuluji.

 

Marek Schoř

Zpět

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno